ZAMYKAMY !!!

ZAMYKAMY
piec już ostygł po wczorajszej ostatniej nocy saunowej, zapach już się ulotnił, łóżko do masażu złożone, muzyka ucichła 😢🥺
informujemy, że podjęliśmy, długo odkładaną i ciężką dla nas decyzję, że Centrum Wellness kończy swoją działalność.
.
Dziękujemy, że przez te wszystkie lata pozwalaliście nam uczyć was jak poprawnie saunować, doceniać znaczenie wyciszenia i relaksu.
Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, którym nas obdarzyliście odwiedzające nasz kameralne miejsce, w którym stworzyliśmy sobie nasz mały przemyski świat SPA gdzie, z wyczuciem i dyskrecją, bez względu na wszystko ma wszystko, mogliśmy być sobą i realizować naszą pasję.
.
Dzisiaj z uśmiechem wspominamy początki naszego funkcjonowania, kiedy jak nakręceni tłumaczyliśmy, dlaczego nie należy wchodzić w strojach kąpielowych do sauny. Pamiętamy jak pod ręcznikami ukrywaliście zakazane "poliestry", jak uczyliście się rozpoznawania zapachów saunowych, doceniania wpływu muzyki relaksacyjnej 💆‍♂️🧖‍♀️
Najwięcej satysfakcji sprawiało nam, kiedy przychodziliście pierwszy raz, zestresowani, w strojach, zawinięci po samą szyję w grube ręczniki a już pod koniec rytuału respektowaliście zasady poprawnego saunowania. A już przy kolejnej wizycie pytaliście, gdzie kupić chustę i czapkę do sauny wiedząc, że saunowanie zostanie z wami na dłużej.
Jak kilka pierwszych minut masażu było na spiętych mięśniach, ale po paru płynnych i profesjonalnych przemasowaniach poddawaliście się wpływowi masażu na wasze spięte i zestresowane ciało.
Z przyjemnością patrzyliśmy, jak rozpływacie się w relaksie i pozwalacie się prowadzić, aby jeszcze bardziej poczuć swój stan wellness.
Cóż to był za wymagający, ale cudowny czas w naszym Centrum Wellness 💆‍♀️🧖
.
Na długo zostanie z nami wasz niesamowity wyraz twarzy, kiedy wychodziliście z pokoju masażu i przez następne kilka chwil trudno Wam było „wrócić” do rzeczywistości.
Ze łzami w oczach, ale z satysfakcją będziemy wspominać chwile, kiedy wachlowanie rozprowadzało wyjątkowy zapach w saunie a na najwyższej ławce spotykaliście się z „duchem saunowym” 🤣
.
Dziękujemy za wszystkie noce saunowe w czasie, których nigdy nie udało się zachowywać saunowej ciszy.
Za cudowne relacje, które udało się nam zbudować.
Naszym zdaniem to wyjątkowe i ponadprzeciętne, że ze spotkań w saunie, pojawiły się dobre znajomości a nawet przyjaźnie.
To my WSZYSCY RAZEM tworzyliśmy to wyjątkowe miejsce.
.
Dziękujemy za docenianie naszego zaangażowania w świadczenie usług na najwyższym poziomie jaki tylko potrafiliśmy stworzyć dla naszych przyjaciół saunowych. To właśnie wasza wdzięczności i uznanie napędzały nas do intensywnej pracy przez te wszystkie lata.
Nie raz czuliśmy, że nasze SPA jest dla Was ucieczką od rzeczywistości, a sauna czy masaż to tylko wymówka, aby choć na chwilę przenieść się i zanurzyć w relaksie i razem poprzebywać.
Za to dziękujemy najbardziej 😘
.
Dziękujemy osobom, które razem z nami tworzyły wyjątkowo zgrany i zaangażowany zespół, za to, że mogliśmy na sobie polegać i uczyć się od siebie, pracy i życia.
.
Zachowamy w pamięci wszystkie dobre i wyjątkowe chwile
DZIĘKUJEMY ❤️
Dbajcie o siebie
.
Magda i Tomek
logo Script logo