PROMOCJA - Masaż Świecą

Zapraszamy ponowie do naszego SPA, tym razem na „Masaż Świecą”

„Masaż Świecą” oferujemy w cenie promocyjnej 120 zł.

Masaż Świecą to 60 min zabieg w czasie, którego wykorzystamy ciepłą świecę, która dobroczynnie wpłynie na stan i wygląd skóry, rozgrzeje tkanki, rozluźni napięcie mięśniowe i zadziała przeciwbólowo.

Masaż aromatyczną świecą to niezwykle relaksujący zabieg pielęgnacyjny, łączący w sobie zalety masażu relaksacyjnego, aromaterapii i leczenia ciepłem.

Dzięki naturalnym składnikom zawartym w świecy kosmetycznej i odpowiedniej temperaturze jej topnienia, wosk zamieni się w olej o bezpiecznej temperaturze 40-50 stopni Celsjusza, bez niebezpieczeństwa poparzenia skóry.

Ciepło pozwali na wniknięcie aktywnych składników pochodzących z świecy, głęboko w strukturę skóry, poprawi napięcie, pozwoli na ujędrnienie i nawilżenie skóry.

Zapach rozgrzanej świecy i profesjonalnie wykonany masaż relaksacyjny pozwoli na odprężenie, odblokowanie napiętych mięśni i usunięcie stresu.

 

Promocyjnym masażem można wykupić dla siebie, fundując sobie odrobinę luksu lub obdarować bliską osobę z okazji zbliżających się uroczystości.

Masaż będzie wyjątkowym doznaniem dla osoby lubiącej subtelny dotyk masażu, ciepło, woń olejków, palące się świece i relaksującą muzykę.

 

Aby skorzystać z nowego zabiegu należy go wykupić od 26.10.2018r. do 23.11.2018r.

Czas realizacji wykupionego zabiegu do 6 tygodni.

 

 

logo Script logo