Dzień Kobiet 8 marca

Dzień Kobiet – 8 MARCA

 

przygotowaliśmy specjalne zabiegi dla KOBIET z okazji zbliżającego się ich święta.

Oferujemy masaż i saunę z wykorzystaniem upiększających i prozdrowotnych właściwości miodu.

 

*Masaż Relaksacyjny Miodem w cenie 110zł

*Saunowy Rytuał Miodowy w cenie 100zł

 

Masaż Relaksacyjny Miodem to godzinny masaż relaksacyjny całego ciała. Masaż miodem to prawdziwa uczta dla Wielbicielek tego daru natury. Zabieg usunie złogi i rozgrzeje, pobudzi metabolizm i przepływ limfy w ciele. Dzięki właściwościom regenerującym i odżywczym miodu skóra zostanie oczyszczona, odżywiona, spoista i jedwabista w dotyku. Słodki masaż pomoże wzmocnić system immunologiczny i przyniesie chwilę relaksu dla każdej Pani.

Saunowy Rytuał Miodowy – to 2-godzinny rytuał dla dwóch osób, dzięki któremu ciało pozbędzie się głębokich toksyn i pobudzi organizm do regeneracji. Miodowa mgiełka unosząca się nad piecem oraz miodowe kosmetyki saunowe sprawią, że doświadczysz pełnego relaksu i odprężenia. Terapia miodem pozostawi skórę oczyszczoną, odżywioną i jedwabiście gładką, wzmocni odporność. Połączenie właściwości rytuału i miodu sprawią, że będziesz używać sauny z pasją.

 

Nie zapomnieliśmy o Was Drodzy MĘŻCZYŹNI. Z okazji Waszego święta 10 marca zapraszamy Was na NOWOŚĆ

* Masaż Pałeczkami Bambusowymi w cenie 110zł

 

Masaż bambusem to godzinny masaż wykonywany jest za pomocą specjalnych kijów bambusowych, które pobudzają tkanki głębokie.  To zabieg, który pobudzi krążenie i złagodzi wszelkie dolegliwości bólowe. Kije wałkując mięśnie przyniosą natychmiastowe rozluźnienie ciała i głęboki relaks.

 

 

Aby skorzystać z cen promocyjnych wybrany zabieg należy wykupić od 23.02.2018r. do 10.03.2018r.
Czas realizacji bonu 4 tygodnie. Termin ustalany indywidualnie.

Do zobaczenia
Zespół Centrum Wellness
608454425

logo Script logo